Organisatie

Het organisatiecomité van het 64e Kerst Volleybal Toernooi ziet er als volgt uit:

Algemene contactgevens organisatie
E: info@kerstvolleybal.nl
T: T: +316 375 314 12

Voorzitter
Timmo Klok
E: timmo@kerstvolleybal.nl


Wedstrijdsecretariaat
E: info@kerstvolleybal.nl
T: +316 375 314 12

Myrthe Rook
E: myrthe@kerstvolleybal.nl

Janneke Verbree
E: janneke@kerstvolleybal.nl

Penningmeesters
Algemene mail
E: penningen@kerstvolleybal.nl

Hoofdpenningen: Noralie Wind
E: noralie@kerstvolleybal.nl

Ruben Hilbolling
E: ruben@kerstvolleybal.nl

Kayleigh Elgersma
E: kayleigh@kerstvolleybal.nl

Thimo Bonder
E: thimo@kerstvolleybal.nl

PR en Sponsoring
Vacature
E: info@kerstvolleybal.nl

Spelersfeest
Jeroen Russchen
E: jeroen@kerstvolleybal.nl

Huisvesting Salland
Algemene mail huisvesting
E: huisvesting@kerstvolleybal.nl

Jonno Klok
E: jonno@kerstvolleybal.nl

Michel Slagter
E: michel@kerstvolleybal.nl

Maarten Blankespoor
E: maarten@kerstvolleybal.nl

Huisvesting Gastgezinnen
Lisa Smit (tevens AA)
E: lisa@kerstvolleybal.nl

Algemeen Adjuncten (AA’s)
Evelien Slagter
E: evelien@kerstvolleybal.nl

Maryel Nijstad
E: maryel@kerstvolleybal.nl

Sander Kloosterman
E: sander@kerstvolleybal.nl

Jaap Veldhuis
E: lisa@kerstvolleybal.nl

Permanent link to this article: http://www.kerstvolleybal.nl/over-het-kvt/organisatie/